Logistické poradenství

Logistické poradenství a vzdělávání

Projekt NaSklad.cz vznikl z potřeby trhu pro sdílení skladů. Pracujeme jen s top profesionály v logistice. Čerpáme také z našich vlastních mnohaletých zkušeností.   

Logistické poradenství

V současné době jsou kladeny stále vyšší nároky na efektivitu logistického řetězce s akcentem na jeho nákladovost a provázanost s ostatními funkcemi společnosti (zejména výroba a obchod).

Ve spolupráci s Logistikou akademií a Komorou logistických auditorů nabízíme celou škálu nástrojů, které Vám efektivitu Vašich logistických procesů pomohou zvýšit a to v souběhu s odborností Vašich zaměstnanců.

V portfoliu našich služeb můžete nalézt například:

Odborná školení v oblasti logistiky a řízení firem

Připravujeme kurzy a tréninky jak speciálně zaměřené (controlling, tvorba a využití KPI´s, projektové řízení, logistický auditing, řízení zásob atd. atd.), tak komplexní krátko i dlouhodobé systémy proškolení zaměstnanců, které mohou být zakončeny i speciální zkouškou a udělením logistického titulu s certifikací

Zpracování a obhajoba distribučních modelů

S využitím moderních simulačních nástrojů pro Vás zpracujeme variantní řešení Vaší distribuční sítě pro zvýšení její bezpečnosti a profitability. Lze efektivně provádět simulace různých situací (významné sezónní změny, dlouhodobá dopravní omezení, výpadek v přepravní kapacitě apod.)

Tvorba a optimalizace layoutu skladů

Pro optimální fungování skladových operací je velmi důležité nastavit správnou dispozici skladových lokací a vybavení skladu technologií (zkráceně layout sladu) a technikou. Jsme připraveni pro Vás takovou studii připravit a zároveň se podílet na implementaci navrženého řešení.

Logistický scan nebo audit před důležitými změnovými procesy

Plánujete významnou změnu v procesech Vaší společnosti? Nedaří se všechno tak, jak jste předpokládali? Potřebujete si odpovědět na zásadní otázky pro plánovaný rozvoj, který očekáváte?

Přesně to jsou některé z možností, kdy je velmi efektivní nástrojem provedení komplexního logistického auditu případně odborného logistického scanu vybraných části logistického řetězce. Tyto nejefektivnější nástroje pro eliminaci „provozní slepoty“ a identifikaci potenciálů pro eliminaci rizik a identifikaci potenciálu, Vám nabízíme ve spolupráci s Komorou logistických auditorů, což je pro nás garant nejvyšší kvality těchto nástrojů.

Projektové řízení (nastavování procesů, externí řízení projektů)

Čeká Vás významný změnový projekt a nemáte interní kapacitu na řízení a vedení adekvátní dokumentace?

Proto jsme zde my a nabízíme Vám službu externího řízení projektů případně dokumentační služby spojené s průběhem projektu. Vše je samozřejmě spojeno s delegováním adekvátních kompetencí na externího vedoucího projektu, který tím zároveň přebírá zodpovědnost za svěřené části projektu. Vy tak můžete své zaměstnance intenzivně využívat v rámci jejich odbornosti a „nesvazovat“ jim ruce zpracováváním projektové dokumentace nebo samotným řízením projektu.

Proč s námi spolupracovat?

Díky našim zkušenostem hledáme hledáme optimalizaci vašich nákladů na každé úrovni v logistice. 

Sdílené sklady vám pomohou k výraznému snížení fixních nákladů. Nemusíte se vázat na objem zboží ani čas. 

Nabízíme projektové řízení, kontroling logistických nákladů s tvorbou systémů KPI. Provádíme logistické audity skladů a přepravy.  Našimi obchodními partnery jsou významné obchodní společnosti a díky nim, jsme schopni garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb. 

Máme speciální programy pro e-shopy ze všech segmentů a to v ČR i celé Evropě. 

Vykupujeme a prodáme nadnormativní zásoby skladů.

Nabízíme celkové řešení vaší logistiky, tedy, od přípravy zásilky po odeslání zákazníkovi. 

Skladů
Sklady Praha
Zákazníků
K+
Balíků
Balíky logistika
Let zkušeností
Zkušenosti v logistice

Zajímá vás jak nejlépe pracovat s logistikou?

Obraťte se na nás, máme více jak 25 let zkušeností a pomůžeme vašemu bussinesu růst.