Služby

Poskytujeme plný logistický servis

Disponujeme volnými skladovacími kapacitami ve všech regionech České republiky a jsme připraveni pro Vás zpracovat individuální nabídku přesně dle Vašich potřeb, které si společně definujeme již při zadání

Jak Vám můžeme pomoci?

Zajistíme pro vás pronájem skladu po celé ČR. S naší unikátní novinkou Sdílené sklady můžete výrazně ušetřit na nákladech.  Nabízíme komplexní řešení pro všechny kategorie zboží a distribuční sítě. Hledáme vždy to nejvhodnější řešení pro skladování i pohyb Vašeho zboží

Skladování poptávka

Chcete skladovat?

Disponujeme volnými skladovacími kapacitami ve všech regionech České republiky a jsme připraveni pro Vás zpracovat individuální nabídku přesně dle Vašich potřeb.

Nabídka vlastních skladových prostor

Nabízíte prostory?

Jsme připraveni Vám zajistit bezpečné využití Vašich volných skladů za podmínek, které si společně sjednáme. Ideální propojení nabídky a poptávky.

Nabídka dopravy

Potřebujete přepravu?

Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery (dopravní a spediční společnosti) nabízíme celou škálu přeprav de facto po celém světě včetně zajištění všech dokladů.

Nabídka přepravy

Nabízíte dopravu?

Stojí Vám Vaše vozidla na parkovišti nebo nemáte zpětné vytížení na pravidelných i nepravidelných trasách a musíte pravidelně splácet leasingové a jiné platby?

Logistika

Logistické poradenství

V současné době jsou kladeny stále vyšší nároky na efektivitu logistického řetězce s akcentem na jeho nákladovost a provázanost s ostatními funkcemi společnosti

Výběrové řízení Logistika

Výběrová řízení

Plánujete výběrové řízení například na technologické vybavení skladů, nástroje podpory řízení skladů atd. a zároveň nemáte kapacitu na efektivní výběrové řízení?

Výprodej zásob

Market IN - Výkup

Nepotkala se Vaše předpověď tržní poptávky s realitou a hrozí Vám riziko ztráty z neprodaných zásob nebo ohrožení expirující záruční lhůty na Vašich produktech?

Prodej skladových zásob

Market OUT - Prodej

Hledáte zboží za atraktivní ceny, které můžete „obratem“ prodat na různých sportovních, kulturních a jiných akcích, případně ve své maloobchodní síti?

Spojte se s námi a začněte řešit logistiku profesionálně!

Napište nám jakou máte představu

S kým spolupracujeme

Zajímá vás, jak co nejlépe zefektivnit skladování a logistiku?

Zavolejte nám, máme mnohaleté zkušenosti a široké kontakty v oboru logistiky a pronájmu skladů.