Chcete skladovat?

Máte zájem o pronájem sdíleného skladu?

Projekt NaSklad.cz vznikl z potřeby trhu pro sdílení skladů. Pracujeme jen s top profesionály v logistice. Čerpáme také z našich vlastních mnohaletých zkušeností.   

Pronájem skladů poptávka

Chci skladovat / Pronájem skladů

Disponujeme volnými skladovacími kapacitami ve všech regionech České republiky a jsme připraveni pro Vás zpracovat individuální nabídku přesně dle Vašich potřeb, které si společně definujeme již při zadání. Můžeme tak nabízet komplexní řešení pro všechny kategorie zboží a distribuční sítě. Hledáme vždy to nejvhodnější řešení pro skladování i pohyb Vašeho zboží.

Naší konkurenční výhodou je, že umíme nabídnout nejen standardní dlouhodobý kontrakt, ale zajišťujeme i krátkodobé a operativní řešení pro potřebu například vyrovnání sezónních výkyvů, bez dlouhodobých závazků. Služby poskytujeme vždy s týmem proškolených a loajálních zaměstnanců a s využitím nejmodernějších systémových nástrojů v oblasti skladové logistiky.

Jako nedílnou součást skladové logistiky Vám samozřejmě můžeme, nabídnou i širokou škálu služeb s přidanou hodnotou jakou jsou například balení, přebalování, etiketování, zpracování příbalů, tvorba multipacků, vkládání reklamních a jiných materiálů či předmětů atd. Pro tyto služby jsme vybaveni speciální technikou i týmem zaškolených pracovníků.

Proč s námi spolupracovat?

Sdílené sklady vám pomohou k výraznému snížení fixních nákladů. Nemusíte se vázat na objem zboží ani čas. 

Sdílené sklady vám pomohou k výraznému snížení fixních nákladů. Nemusíte se vázat na objem zboží ani čas. 

Nabízíme projektové řízení, kontroling logistických nákladů s tvorbou systémů KPI. Provádíme logistické audity skladů a přepravy.  Našimi obchodními partnery jsou významné obchodní společnosti a díky nim, jsme schopni garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb. 

Máme speciální programy pro e-shopy ze všech segmentů a to v ČR i celé Evropě. 

Vykupujeme a prodáme nadnormativní zásoby skladů. 

Nabízíme celkové řešení vaší logistiky, tedy, od přípravy zásilky po odeslání zákazníkovi.  

Skladů
Sklady Praha
Zákazníků
K+
Balíků
Balíky logistika
Let zkušeností
Zkušenosti v logistice

Zajímá vás jak nejlépe pracovat s logistikou?

Obraťte se na nás, máme více jak 25 let zkušeností a pomůžeme vašemu bussinesu růst.