O projektu NaSklad

Pracujte s profesionály

Projekt NaSklad.cz vznikl z potřeby trhu pro sdílení skladů. Pracujeme jen s top profesionály v logistice. Čerpáme také z našich vlastních mnohaletých zkušeností.   

Kdo jsme?

Zkušení profesionálové v logistice se znalostí českého i zahraničního prostředí.  

Naše mise

Prostřednictvím sdílených skladů a dopravy ušetříme každodenní náklady. 

Co děláme?

Propojujeme nabídku s poptávkou na českém logistickém trhu. 

O nás

Zkušenosti z 25. let v logistice nám pomáhá hledat optimalizaci v logistice a snižovat tak náklady našim zákazníkům. Zjistíme jak na tom Vaše firma je a navrhneme společný postup.Provádíme logistické audity, školíme zaměstnance nebo doporučíme nové vybavení. Postaráme se o vaše zboží od jedné do tisíců palet. Nemusíte investovat do nových skladů. Najdeme Vám nejlepší a hlavně nejekonomičtější řešení..

Naše logistické služby

01

Skladování

Disponujeme volnými skladovacími kapacitami ve všech regionech České republiky a jsme připraveni pro Vás zpracovat individuální nabídku přesně dle Vašich potřeb.

02

Logistika

V současné době jsou kladeny stále vyšší nároky na efektivitu logistického řetězce s akcentem na jeho nákladovost a provázanost s ostatními funkcemi společnosti.

03

Přeprava

Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery (dopravní a spediční společnosti) nabízíme celou škálu přeprav de facto po celém světě včetně zajištění všech dokladů.

04

Výběrová řízení

Plánujete výběrové řízení například na technologické vybavení skladů, nástroje podpory řízení skladů atd. a zároveň nemáte kapacitu na efektivní výběrové řízení?

05

Výprodeje

Hledáte zboží za atraktivní ceny, které můžete „obratem“ prodat na různých sportovních, kulturních a jiných akcích, případně ve své maloobchodní síti?

06

Výkupy

Nepotkala se Vaše předpověď tržní poptávky s realitou a hrozí Vám riziko ztráty z neprodaných zásob nebo ohrožení expirující záruční lhůty na Vašich produktech?

Proč s námi spolupracovat?

Díky našim zkušenostem hledáme hledáme optimalizaci vašich nákladů na každé úrovni v logistice. 

Sdílené sklady vám pomohou k výraznému snížení fixních nákladů. Nemusíte se vázat na objem zboží ani čas. 

Nabízíme projektové řízení, kontroling logistických nákladů s tvorbou systémů KPI. Provádíme logistické audity skladů a přepravy.  Našimi obchodními partnery jsou významné obchodní společnosti a díky nim, jsme schopni garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb. 

Máme speciální programy pro e-shopy ze všech segmentů a to v ČR i celé Evropě. 

Vykupujeme a prodáme nadnormativní zásoby skladů.

Nabízíme celkové řešení vaší logistiky, tedy, od přípravy zásilky po odeslání zákazníkovi.

Skladů
Sklady Praha
Zákazníků
K+
Balíků
Balíky logistika
Let zkušeností
Zkušenosti v logistice

Zajímá vás jak nejlépe pracovat s logistikou?

Obraťte se na nás, máme více jak 25 let zkušeností a pomůžeme vašemu bussinesu růst.