Spojujeme Česko – NaSklad.cz je součástí

Projekt NaSklad.cz se snaží svým dílem přispět ke snižování negativních dopadů pandemického stavu, který od začátku letošního roku ovlivňuje ekonomické subjekty napříč všemi kontinenty, ale také životy každého z nás. Velmi rádi jsme se proto připojili k iniciativě SPOJUJEME ČESKO, která sdružuje a podporuje iniciativy dobrovolníků, firem i státu.

 

Náš projekt NaSklad nevznikl jako reakce na Covid 19. Primárním impulsem bylo sdílení kapacit, spojené s vytvořením prostoru pro efektivní logistiku. Samozřejmě s pozitivním dopadem do ekonomiky průmyslových, výrobních, ale i obchodních společností. To vše s akcentem na šetrnost k životnímu prostředí.

A právě v současné situaci se ukazuje, že princip sdílení, nebo chcete-li spojování sil, je tou správnou cestou, která nám může umožnit překonat nejednu nesnáz.

To byl také důvod, proč jsme ani na chvilku nezaváhali, a hledali jsme konkrétní možnosti, jak fungovat a pomáhat fungovat ostatní za současného stavu. Tak vznikla iniciativa kapacity akční hmotné rezervy. Tu jsme na našem webu už představili. Nabízíme zdarma konkrétní volné skladovací kapacity pro subjekty zasažené současnou situací.

Potřebujete-li pomoc, můžete se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.

Vše mohlo vzniknout také díky ochotě našich partnerů, kteří do toho šli společně s námi a volné kapacity nám nabídli. Bez nich by iniciativa vůbec vzniknou nemohla.

Moc děkujeme a věříme, že SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *