Sklady nabídka

Jak efektivně využívat skladovací kapacity?

V dnešním příspěvku chceme trochu vysvětlit, jak chceme uchopit problematiku sdílených skladovacích kapacit, tedy jak můžeme společně odstartovat cestu ke změně myšlení o využívání skladů

Na aktuálním trhu lze najít nepřeberné množství skladovacích kapacit, bohužel velmi rozdílné kvality po všech možných stránkách. Myslíme tím zejména zabezpečení, vybavení, kvalifikace personálu a v neposlední řadě i umístění a konektivitu na dopravní infrastrukturu. Na druhé straně je zde velké množství subjektů, které potřebují větší, bezpečnější a lépe umístěné prostory, pro další rozvoj svého podnikání.

Právě toto je důvod proč je součástí projektu NASKLAD sdílení skladovacích kapacit. Naše ambice je pokračovat a zejména zintenzivnit služby, které už dnes děláme tedy propojování těch správných partnerů v logistickém řetězci. To všechno s maximální garancí, kterou budete mít zaručenu u nás bez nutnosti násobných komunikací a v horším případě hledání na koho se vlastně obrátit pokud potřebuji pomoci.

Přeprava
 

V našem portfoliu je celá řada poskytovatelů logistických služeb (3PL partneři), kteří disponují nejen adekvátní kapacitou, ale zejména jsou garantem nastavené úrovně služeb. Jak si dovolíme toto tvrdit? Všechny naše partnery si ověřujeme, případně auditujeme a do systému přijímáme jen partnery, kteří splňují ta nejpřísnější kritéria včetně pozitivní referencí z minulých projektů. Samozřejmostí je schopnost elektronické komunikace a přenosu dat, implementovaný WMS, certifikace kvality apod. Další výhodou je, že se nezaměřujeme nebo neomezujeme jen na konkrétní regiony, ale síť partnerů pokrývá aktuálně území Česka a Slovenska, přičemž vedeme další jednání pro navýšení hustoty pokrytí

 

Pronájem skladů

Je třeba zmínit i to, že významnou konkurenční výhodou našeho projektu je, že pro Vás umíme vyjednat podmínky dle Vašich potřeb bez zásadních omezení v délce kontraktu apod. Jinými slovy řečeno nikdo Vás nebude nutit podepisovat několikaleté kontrakty s garantovaným objemem služeb, ale vždy budete platit jen za služby, které budete odebírat. Ještě navíc budete moci využívat výhody synergických efektů s ostatními ukladateli, takže jednotková cena pro Vás bude reálně zajímavější než u prostoru dedikovaného výhradně pro Vás.

Zde určitě padne otázka, a jak mi budete garantovat, že pro mě budete mít vždy dost místa? Odpověď je překvapivě velmi jednoduchá. Pokud s námi budete od začátku otevřeně komunikovat, tak věřte, že od nás můžete očekávat úplně to samé a vždy společně najdeme adekvátní řešení. Bez informací a vzájemné důvěry se v tomto projektu v žádném okamžiku neobejdeme.

Přeprava

 

Co když, ale nechci nic skladovat a naopak mám volnou skladovací kapacitu, se kterou si nevím dlouhodobě rady a začínají mě tak trochu drtit fixní náklady s tím spojené?

Projekt NASKLAD je o sdílení poptávky a nabídky. Chcete-li pomoci s Vaší tíživou situací, kontaktujte nás s nabídkou Vašich volných kapacit. Velmi rádi se s Vámi setkáme, zjistíme konkrétní detaily o Vaší disponibilní kapacitě a kvalitě nabízené služby.

V případě, že bude vše v souladu s naším projektem, stanete se součástí projektu NASKLAD a my Vaší kapacitu budeme aktivně nabízet a napojovat do logistického řetězce. Tolik zjednodušeně o první pilíři projektu NASKLAD, kterým je sdílené skladování. Příště se rozepíšeme o tom, jak chceme jít na sdílení přepravních (distribučních) kapacit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *