Logistická akademie – partner pro logistické vzdělávání a poradenství

Logistická akademie je naším partnerem pro jeden z prvků mozaiky projektu NaSklad.cz, kterým je LOGISTICKÉ PORADENSTVÍ. Současná doba klade stále vyšší nároky na efektivitu logistického řetězce, zejména z pohledu nákladovosti, odolnosti a udržitelnosti. Důležitým aspektem se tak stává odbornost logistického personálu.

S potěšením Vás můžeme informovat, že se nám podařilo zahájit úzkou spolupráci s Logistickou akademií. LA poskytuje odborné kurzy a tréninky pro zvyšování kvalifikace v oblasti logistiky a souvisejících oborů. V rámci studia lze získat certifikaci personálu v oblasti logistiky akreditovanou MŠMT ČR a Komorou logistických auditorů.
 
Logistická akademie kromě standardních seminářů a výpočetních dílen, nabízí v reakci na různá omezení a restrikce, také kurzy formou webinářů. Ty probíhají na platformě Whereby jako videokonference.
 
Aktuální nabídka zahrnuje také letní termíny. Pokud budete chtít využít termíny, možná pro vzdělávání trochu neobvyklé, máte příležitost. Na webových stránkách Logistické akademie www.logistickaakademie.cz naleznete veškeré potřebné informace k termínům i obsahu konkrétních kurzů. Můžete získat také informace o týmu lektorů.
 
Věříme, že spolupráce s Logistickou akademií, nám umožní společně zvládat nástrahy logistického řetězce o něco efektivněji, bezpečněji a především levněji.
 
Moc děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.
 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *