Sdílená ekonomika

Logistické poradenství

Minule jsme Vás informovali, že se nám podařilo zahájit spolupráci s Logistickou akademií v oblasti vzdělávání. Dnes Vás chceme informovat o další aktivitě našeho projektu NASKLAD, kterým je LOGISTICKÉ PORADENSTVÍ

Máte před sebou důležitou změnu v organizaci, některé logistické procesy Vám nefungují, tak jak si představujete? Trápí Vás zásoby nebo si obchodníci nevědí rady s předpovědí poptávky? Jak zapojit prvky digitalizace nebo i umělé inteligence do našich procesů? Je to vůbec potřeba a spousta podobných otázek se Vám honí hlavou?

Ideální čas se na nás obrátit, protože jsme připraveni společně s Vámi hledat ta nejlepší řešení pro Vás. Není třeba mít obavu, někdy prostě stačí odložit růžové brýle provozní slepoty a najít dostatek odvahy ke změně.

Prvním krokem, který společně uděláme je detailní identifikace stávajícího stavu. Musíme si uvědomit, jak na tom opravdu jsme a ne jak si myslíme, že jsme nebo dokonce jak bychom si přáli, abychom byli. Pohled z venku bez provozní slepoty je dobrá volba. Takže brýle dolů a jdeme na to.

 

Ověřenou metodikou sumarizujeme nejen aktuální stav, ale zároveň identifikujeme všechny příležitosti jak stav změnit směrem ke standardům. Případně k touženým cílům, které máme identifikovány ve strategii.

To je právě to kouzlo spolupráce s námi. Naším výstupem není elaborát o desítkách stránek, kde Vám popíšeme, co všechno děláte špatně a že to máte určitě změnit. My Vám zároveň zpracujeme harmonogram proveditelných změn, které povedou k cílovému stavu.

A to stále není všechno, my jsme připraveni Vám s realizací změn pomoci, což je naše garance, že námi navržený harmonogram je proveditelný a není to jen obecný soupis „moudrých rád z internetu“. Že to zní skoro jako reklama na teleshopping, možná ano, ale jsme logističtí profesionálové, kteří neslibují, ale pokud doporučí, tak zároveň garantují.

Chcete, abychom do toho šli s Vámi? My jsme připraveni.businessman, consulting, businessVšechny kroky provádíme v otevřené komunikaci s Vámi a jsou maximálně přizpůsobeny Vašim potřebám.

Podpora při výběrových řízeních
 
To je další služba v našem portfoliu. Není to nic jiného než, že nemusíte plýtvat svým drahocenným časem na nekonečná vyjednávání s dodavateli, protože jste si na začátku neprůhledně nastavili kritéria pro výběr.
My za Vás připravíme RFI (požadavek na informace) a RFP (požadavek na nabídku) před samotným výběrovým řízením a k tomu sadu KPI´s pro efektivní vyhodnocení celého výběrového řízení. Samozřejmě společně s Vámi vše před zpracováním dokumentů budeme diskutovat a následně povedeme celé řízení s potenciálními dodavateli až do finálního kola. Pokud budete mít zájem, můžeme dohlížet i na samotnou implementaci produktu.
Chcete si správně vybrat a ještě neztrácet čas, proto je zde NASKLAD a jeho služba „podpora při výběrových řízeních“.
 
q and a, question, answer
 
Sledujte náš blog. Příště Vám představíme další z našich služeb v projektu sdílené logistiky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *