money, home, coin

Předpověď poptávky – služba MARKET

Každému se může stát, že se tak úplně nepovede předpověď poptávky. Například při různých prodejních akcích, nepředpokládaných výkyvech trhu či jiných negativních vlivech. Na skladě je najednou více zboží, než jsme čekali. 

Provoz skladu stojí stále více peněz, neboť přeplněný sklad generuje násobné operace se zbožím. Hrozí poškození a potřebujeme více lidí na obsluhu než by bylo optimální. Někdy dokonce musíme sáhnout po externím skladování. K tomu samozřejmě čas běží, takže záruka se začíná krátit a hrozí nemalá finanční ztráta. Ta není bohužel generována pouze nerealizovaným prodejem a spotřebovanými zdroji při výrobě. Může být výrazně navýšena náklady na „likvidaci“ takové nevyužitelné zásoby. A to se nebavíme o obsazeném místě ve skladu, které samozřejmě také není zdarma, jak už je popsáno výše.

dollar, course, dollar exchange rate

Protože chceme přispět ke snížení plýtvání, které jde bohužel v dnešní době ruku v ruce s podnikáním, zařadili jsme službu MARKET do portfolia projektu NASKLAD.


Neváhejte se na nás s případnými nadnormativními zásobami obrátit. My se pokusíme pro ně najít smysluplné uplatnění na trhu. Můžeme Vám tak pomoci se snížením případné ztráty. Ano výkupní cena nebude vysoká, ale v každém případě přebíráme riziko a očekávaný náklad na likvidaci Vám proměníme na příjem.

Na druhé straně se na nás můžete obrátit, pokud plánujete organizování sportovních, kulturních nebo i jiných společenských akcí s omezeným rozpočtem. Můžete to být právě ta správná příležitost takové nadnormativní zásoby uplatnit. Zboží je samozřejmě v bezvadném stavu včetně záruky a k tomu je za atraktivní ceny.

people, group, many

Zní Vám to zajímavě, tak nás kontaktujte ještě dnes a třeba to bude ten správný okamžik, kdy se poptávka potká s nabídkou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *