Sdílení je cesta ke vzájemné pomoci

Když jsme loni v lednu představili projekt NASKLAD.CZ, nabízeli jsme pomocnou ruku. Především všem, kteří v té době už měli nebo možná jen tušili, že je mohou začít ohrožovat fixní náklady. Ty mohou pro logistiku mít fatální důsledky, pokud nejsou správně řízeny.

Podařilo se nám nadchnout celkem slušnou řádku logistických profíků. Nabídli projektu NASKLAD, tedy VÁM, v rámci svých logistických kapacit určitý prostor pro případnou výpomoc. Nutno podotknout, že tak učinili naprosto nezištně, tedy skladovací kapacitu poskytli ZDARMA.

Proč zdarma? Protože logistici si musí pomáhat a jen společně je šance se z toho všeho dostat.

Možná jsme předstihli dobu a přišli jsme s nápadem na sdílení kapacit (skladovací kapacity, přepravní služby, operátory, know how) moc brzo.

Loni v lednu jsme si pravděpodobně mnozí říkali, že to bude těžké, ale že vše pomine a zase to půjde, tak proč nějaké spojování.

Uplynulo 15 měsíců, ano více jak rok, a situace je spíše horší a horší, spousta omezení, menší subjekty mají existenční problémy, protože už po tak dlouhé době nejsou schopni dostát svým závazkům.

stock market, charts, graphs

Věřte, že i když jsme možná nebyli na první pohled poslední půlrok, moc aktivní, tak projekt NASKLAD.CZ stále žije.

Jsme v kontaktu se všemi svými partnery. A především jsme tu pořád s nabídkou pomocné ruky.

Hledáte odpověď na otázku, jak dělat logistiku, aby byla podpůrným systémem pro Vaše podnikání?

Nevíte kudy kam s logistickými problémy? 

Vysávají Vám tyto problémy peníze, nyní potřebné na udržení základních potřeb společnosti?

Neváhejte zavolat. Jsme tu pro všechny, kteří by rádi snížili své náklady na logistiku nebo získali pořádnou dávku know how.

Jsme připraveni Vám pomoci, protože na to nejsme sami, společně s námi jsou v NASKLAD.CZ angažovaní další logističtí profíci a my věříme, že společně máme větší šanci.

dollar, course, dollar exchange rate

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *